PostHeaderIcon CRYSTALOTHERAPY – REGENERATIVNA ŠPILJA SOLI

Blagotvorno djelovanje speleoterapije odavno je poznato i njena je primjena raširena u svijetu (Njemačka, Poljska, Rusija, Engleska, Francuska, Italija, itd.). Špilja soli Crystalotherapy prva je u Splitu, a ujedno i prva u Hrvatskoj.

Zrak špilje obogaćen je mikročesticama soli (kalcij, magnezij, željezo, kalij, natrij, jod i još ostalih 78 elemenata) koji u organizam prodiru udisanjem i putem pora na koži te na taj način smanjuju upale. Tijelo i duh dovode se u stanje idealne ravnoteže što pruža osjećaj opuštenosti i rehabilitacije organizma. Blagotvoran učinak speleoterapije uvidjeli su i naši članovi koji su u nekoliko navrata odlazili na opuštanje i bili iznimno zadovoljni uslugom. Zainteresirani se mogu javiti na broj 021/274-496 i ići na individualan tretman u Sukoišanskoj ulici 22-28 ili se mogu javiti u naše Društvo, kako bi organizirali grupu od maksimalno 8 članova koji na tretman idu zajedno po povoljnijoj cijeni.